ALPSKÉ KVĚTY - BIO wellness čaj

 

Popis čaje:

Alpské květy je wellness BIO čaj s hubnoucím charakterem, vhodný před cvičením. Zaručí rychlejší spalování tuků. Po cvičení dodá vitamíny a minerály. V jeho složení se nachází kousky mrkve*, pomerančová kůra *, kousky zázvoru *, ostružinové listy *, rooibos *, kousky jablek *, máta peprná *, verbena listy *, mučenka listy *, lístky chrpy *. Produkty označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.

konvice ZelenýDrak.cz

Nápoj:

Nálev z Alpských květů je dosti výrazný s převládající chutí pomeranče a marocké máty. Po zalití a vyluhování má krásnou žlutozelenou barvu. V chuti čaje je zastoupena mrkev o které si blíže něco povíme.

 

Mrkev a její působení na lidský organismus

Pěstování mrkve má více než 2000 letou tradici. Je to důležitá kořenová zelenina na světě. Už ve starověkém řecku bylo mrkve používáno jako léčiva nikoli jako potraviny. Tato sladká a chutná zelenina je plná vlákniny, vitamínů, minerálů a fytochemikálií (látky příznivě ovlivňující zdraví člověka), které dávají mrkvi řadu potenciálních zdravotních přínosů.

 

Mrkev je fantastickým zdrojem vlákniny

Většina lidí nekonzumuje dostatek vlákniny. Přidání mrkve do Vašeho jídelníčku Vám může pomoci splnit denní hodnoty pro vlákninu 25g, protože miska syrové mrkve vám poskytuje 3,4 g, neboli 14 procent z DDD vlákniny. Získání dostatku vlákniny Vaší stravou může pomoci snížit riziko cukrovky, vysoké hladiny cholesterolu, diabetu druhého typu, onemocnění srdce a zažívacích problémů, jako je zácpa a divertikulózy. Správný poměr vlákniny může také pomoci zhubnout nebo si udržet zdravou váhu.

 

Mrkev a vitamíny

Miska syrové na plátky krájené mrkve vám poskytuje 408 procent DDD vitaminu A, 12 procent z DDD vitamin C a 20 procent z DDD vitaminu K. Vitamín A musíte mít pro udržení si zdravého zraku, imunitních funkcí a pro správné dělení buněk. Vitamin C je antioxidant, který pomáhá předcházet poškození buněk ze sloučenin zvaných volné radikály. Také pomáhá tvořit kolagen, který potřebujeme pro hojení ran. Srážení krve a silné kosti vyžadují, že budete jíst dostatek vitaminu K.

 

Mrkev a vitamín K

Snězená miska syrové mrkve vám poskytne 11 procent z DDD draslíku. Draslík pomáhá proti účinkům sodíku, což může snížit krevní tlak a riziko srdečních onemocnění, pokud jej budete konzumovat dostatečně. Draslík je také velmi důležitý pro nervové a svalové funkce.

 

Mrkev jako potencionální rakovinový zabiják

Ačkoli výzkum je stále ještě v předběžných fázích, zdá se, že mrkev obsahuje látky, které mohou pomoci zabít rakovinné buňky. Polyacetylenes v mrkvi se zdá být nejvíce zodpovědný za shopnost rakovinnové buňky ničit. Je ale zapotřebí provádět další výzkumy předtím, než bude mrkev doporučena na prevenci rakoviny, nebo na její léčbu.

Pro zdraví je nejlépe konzumovat mrkev v Bio kvalitě

Chcete-li získat co nejvíce zdravotních výhod z mrkve, zvolte bio mrkev. Studie publikovaná v roce 2009, zjistila, že bio mrkev obsahovala více prospěšných karotenoidů, polyfenolů a vitaminu C než konvenční mrkev.

 

ALPSKÉ KVĚTY - BIO wellness čaj - vzhled

ALPSKÉ KVĚTY - BIO wellness čaj

Objednat:

 

 

 

 

 

ALPSKÉ KVĚTY - BIO wellness čaj - příprava

ALPSKÉ KVĚTY - BIO wellness čajj - příprava

 

 

 

 

 

ALPSKÉ KVĚTY - BIO wellness čaj - nálev

ALPSKÉ KVĚTY - BIO wellness čaj - nálev

ALPSKÉ KVĚTY - BIO wellness čaj -20% od 30.6 - 6.7.2014  ZDE OBJEDNAT


Menu