CHINA FINE OOLONG FU LIANG BIO - oolong čaj

 

Popis čaje:

sklizeň čajů ze zahrady Fu Liang je známá pro kvalitu svých čajů. Zahrada Fu Liang nabízí organické oolong čaje, které dávají po vyluhování světle žlutý nálev a aromatickou chuť. Čaj se vyznačuje rolovaným nestejnoměrným listem. Konečky listů jsou intenzivně hnědé a ukazují tak začátek fermentace. Fu liang umožňuje až čtyřikrát opakovat nálev. Každý nálev bude jiný a méně a méně bohatší na tein.

konvice ZelenýDrak.cz

Nápoj:

čínský čaj Fu Liang BIO je z cca 25% fermentovaný oolong s květinovým nádechem hyacintu. Po ochutnání zůstává v ústech lahodná jakoby kaštanová chuť. Fu Liang oolong obsahuje málo kofeinu proto jej doporučujeme pít kdykoli během dne, aniž bydošlo ke stimulaci nebo podráždění těla. V tradiční čínské medicíně se doporučuje tohoto čaje užívat ke snížení hladiny cholesterolu, zmírnění zažívacích či střevních potíží. Fu Liang oolong likviduje tuky, odstraňuje z těla toxiny, nikotin a jiné znečištění.

 

Výhody Oolong čaje Fu Liang BIO

Oolong čaj Fu Liang je vynikající alternativou zeleného nebo černého čaje. Tento oolong nebo také Wu Long čaj, může doprovázet jakékoli chutné jídlo. Výhody oolongu Fu Liang jsou nad rámec pouhého pití nebo si vychutnání lahodného čaje. Čaj Fu Liang přináší totiž silný antioxidační úder, pokaždé kdy si jej připravíte.

 

Zvyšte svůj příjem antioxidantů

Fu liang čaj obsahuje množství antioxidantů, které mohou pomoci redukovat poškození buněk a chránit tělo před rakovinou a dalšími nemocemi. Dvě z nejhojnějších antioxidačních sloučenin v oolong čaji jsou flavonoly a flavanoly. Vypitím tří až pěti šálků čaje denně můžeme tělu poskytnout 250 mg katechinů (antioxidantu).

 

Zabraňte běžným nemocem

Pití Fu Liang oolongu chrání proti kardiovaskulárním onemocněním, osteoporóze a zubním kazem. Dále pití Fu Liangu snižuje hladinu cukru v krvi, což by mohlo pomoci lidem s cukrovkou k udržení dobré hladiny glukózy.

 

Fu Liang čaj a štíhlá postava

Pokud hledáte, jak zhubnout, oolong čaj může být dobrou volbou ke snížení tuku v těle. Lidé s nadváhou konzumující oolong čaje spálí v průměru o 67 více kalorií denně, než ti, kteří pijí pouze vodu.

 

 

CHINA FINE OOLONG FU LIANG BIO - oolong čaj - vzhled

CHINA FINE OOLONG FU LIANG BIO - oolong čaj

Objednat:

 

 

 

 

 

CHINA FINE OOLONG FU LIANG BIO - oolong čaj - příprava

CHINA FINE OOLONG FU LIANG BIO - oolong čaj - příprava

 

 

 

 

 

CHINA FINE OOLONG FU LIANG BIO - oolong čaj - nálev

CHINA FINE OOLONG FU LIANG BIO - oolong čaj - nálev

CHINA FINE OOLONG FU LIANG BIO - oolong čaj -20% od 21.7 - 27.7.2014  ZDE OBJEDNAT


Menu