GOLDEN NEPAL - černý čaj

 

Popis čaje:

Malé čajové plantáže v Nepálu stále provozují takzvaní "malí akcionáři". Jedná se o rodinné podniky bez vlastních výrobních závodů. V nadmořské výšce mezi 1.000 a 2.000 m jsou aromatické a jemné čaje vyráběny hlavně z čínských hybridů. Vzhledem k malé oblasti pěstování, jsou nepálské čaje bohužel k dispozici pouze v malých množstvích. Čaj Golden Nepal je mírný a velmi aromatický listový čaj střední velikosti s dobře zpracovaným listem. Člověk se až diví, jak velké množství čajových květů (tipsů) tento nepálský čaj obsahuje. Čaj Golden Nepal je vybrané jakosti, jemný a aromatický s lehkou kouřovou sladkostí.

konvice ZelenýDrak.cz

Nápoj:

Černý čaj Golden Nepal má krásnou medovou barvu nálevu. Jeho chuť okouzlí jemnými ovocnými tóny zralé meruňky, černého rybízu, višní, sušených fíků a manga. Je to zkrátka oslnivě bohatá chuť, která probouzí smysly.

 

Golden Nepal nejen černý čaj

Nepálský čaj se obvykle nachází ve formě černého čaje. Nicméně bývá k dispozici i jako zelený čaj. Čaj který má tenké tělo a květinové aroma neopomíná tedy ani na milovníky zelených čajů.

 

Hubnutí s čajem Golden Nepal

Jeden šálek nepálského, či indického čaje obsahuje asi čtyři kalorie. To znamená že při nízkokalorické stravě je hubnutí s černým nepálským čajem snažší. Kromě toho čaj Golden Nepal obsahuje polyfenoly, typ enzymu, který obsahuje flavonoidy. Tyto flavonoidy jsou antioxidanty, které pomáhají předcházet poškození buněk.

 

Naše zdravý a nepálský čaj Golden Nepal

Kromě potenciální podpory hubnutí, má čaj Golden Nepal další výhody. Například, lidé kteří pijí černý nepálský čaj pravidelně, jsou méně náchylní k srdečnímu infarktu, mrtvici, rakovině tlustého střeva a rakovině plic. Černý nepálský čaj také může snížit riziko cukrovky, osteoporózy a zubního kazu.

 

Úvaha nad plným šálkem čaje Golden Nepal

Čaj Golden Nepal by nikdy neměl nahrazovat jídlo. Je důležité, aby Vaše tělo dostalo svou každodenní požadovanou hodnotu vitamínů, minerálních látek, bílkovin, sacharidů apod. Bojujete li s nadváhou, poraďte se se svým lékařem nebo odborníkem na výživu o možnostech hubnutí. Odborníci Vám poskytnou poradenství, vhled a dokonce pomůžou upravit Váš jídelníček a cvičební postupy. Zdravá strava a cvičební režim je klíčem k regulaci tělesné hmotnosti. Nenechávejte toto pouze na čaji.

 

Příprava čaje Golden Nepal

Nepálský čaj lze zakoupit jako sypaný či porcovaný. Též přípravu lze provádět různými způsoby. Chcete-li připravit volný list nepálského čaje v cca litrové konvici, přidejte jednu vrchovatou lžičku ke standardní dávce navíc. Zalijte čaj velmi horkou vodou a po dobu jedné až čtyř minut luhujte. V případě čajových sáčků zalejte jeden sáček nepálského čaje vroucí vodou a v případě potřeby podávejte s plátkem citronu.

 

 

GOLDEN NEPAL - černý čaj - vzhled

GOLDEN NEPAL - černý čaj

Objednat:

 

 

 

 

 

GOLDEN NEPAL - černý čaj - příprava

GOLDEN NEPAL - černý čaj - příprava

 

 

 

 

 

GOLDEN NEPAL - černý čaj - nálev

GOLDEN NEPAL - černý čaj - nálev

GOLDEN NEPAL - černý čaj -20% od 18.8 - 24.8.2014  ZDE OBJEDNAT


Menu