Je nám potěšením představit Vám náš program Spolupráce, který je zaměřený na přímý prodej velmi kvalitního sypaného čaje, bio čaje, wellness čaje, kávy a doplňků blízkému i širokému okruhu Vašich známých či přátel. Pokud tedy máte rádi čaj nebo kávu neváhejte a zaregistrujte se do našeho programu Spolupráce. Spoluprací se dále k ničemu nezavazujete.

Program Spolupráce je rozdělen do dvou částí.

První část je vhodná pro všechny z Vás s ambicemi lukrativního měsíčního přivýdělku s malou časovou náročností (katalogový prodej). Druhá část je určena těm, kterým nestačí přivýdělek a rádi by s námi spolupracovali ve větším měřítku (velkoobchodní spolupráce). Pro bližší informace ke spolu­práci tohoto druhu, nás kontaktujte. 

Pokud se rozhodnete pro Spolupráci s námi, zaregistrujte se.

Registrace velkoobchod ZDE >>>

Registrace katalogový prodej –  pro velký počet zájemců je příjem nových spolupracovníků pozastaven.

zašlete Vaše registrační údaje (jméno, příjmení, adresu místa dodání, popř. email, telefon) na adresu info@zapostovne.cz nebo na tel. +420608678888. Po registraci zašleme na Vaši adresu čajový katalog, ceník na konkrétní období, vzorek čaje, re­gistrační číslo a ostatní podpůrný materiál. Cena tohoto registračního balíku je 200 Kč. Z čajového katalogu můžete dále nabízet čaje, kávy a příslušenství, nebo tento katalog využijete pro vlastní potřebu snadného, pohodlného a výhodného nákupu produktů Zelený Drak. Katalogové ceny jsou platnými a není možné je dále upravovat. Nově vydaný katalog Vám vždy zašleme automaticky na dobírku. Cena katalogu a ostatních materiálů je uvedena v ceníku. Registraci je možné kdykoli ukončit. 

Začít vydělávat můžete tedy okamžitě.

Objednávky.

 v případě Vašeho prodejního úspěchu zasílejte objednávky na adresu objednavka@zapostovne.cz nebo tel. +420608678888. Okamžitě po obdržení Vaší objednávky, Vám bude doručen potvrzující email nebo SMS s částkou pro převod peněz na náš účet. Po připsání peněz na účet 2700291151/2010 vedený u Fio, bude zboží do 14 dnů vyexpedováno na Vámi uvedenou adresu. Jednou měsíčně při objednávce nad 500Kč je poštovné pro Vás zcela zdarma. K další objednávce je přičteno poštovné 90Kč. Převýší-li souhrnná kupní cena zboží v objednávce 2000 Kč poštovné a balné není účtováno.

Výhody pro Vás.

  • k ničemu se nezavazujete
  • podpůrný materiál se vzorkem čaje
  • jednou měsíčně při objednávce nad 500Kč je poštovné pro Vás zcela zdarma
  • pracujete s rychloobrátkovým zbožím
  • čaj je druhý nejvíce konzumovaný nápoj na světě hned po kávě
  • neomezená výše Vašich příjmů
  • nejnižší možný vklad do Vašeho podnikání

Pokud máte jakékoli otázky, náměty, připomínky neváhejte nás kontaktovat. Přejeme Vám mnoho úspěchů a zdaru při prodeji nej­úžasnějšího nápoje na světě.

Kde je čaj, tam je i naděje.

 (Sir Arthur Pinero)